Inhoudsopgave 2014-4:
- blz. 04 Voorwoord
- blz. 06 Aon de praot mee… (56) Frans van Gils “Op een of andere wijze hebben de achtergronden van de ouders invloed op de sfeer in de scholen. Weelde-Statie heeft vooral kinderen van arbeiders. De Zondereigense jeugd heeft meer een agrarische achtergrond en in Baarle-Hertog overheersen de neringdoenden.”
- blz. 16 In Memoriam
- blz. 17 Reacties van lezers
- blz. 20 En de mens wordt boer (1) In deze tweedelige reeks gaan we op zoek naar de geschiedenis van de landbouw.
- blz. 27 Nieuwe leden
- blz. 28 De vaas van Baarle
- blz. 30 Hoogspanning aan de Belgisch-Nederlandse grens (12)
- blz. 38 Vluchten over het Bels Lijntje
- blz. 42 Vluchten over de pontonbrug
- blz. 48 Mooi! Mooi! (18) ‘Met een glimlach en een knipoog’ volgen we de kindermode van weleer.
- blz. 57 St.-Janskruid of Hertshooi (29)
- blz. 59 Uit de dagboeken van Jo Huijbregts (6) Terugblik op de eerste helft van 1945 met bevrijdingsfeesten in Baarle-centrum, Ulicoten en Zondereigen.
- blz. 66 Merkwaardigheden (78)
- blz. 69 Arme Amalia (86)
- blz. 72 Amalia digitaal
- blz. 74 Bronstijdnederzetting in Klein-Bedaf ontdekt. Onlangs zijn sporen van de oudst gekende huizen in Baarle teruggevonden.
- blz. 80 Verhalen bij 70 jaar bevrijding
- blz. 87 Dodendraadreconstructies 93 Activiteitenkalender
Lees hier Van Wirskaante december 2014 online.